DevOps хвиля популярності 2023

У світі інформаційних технологій рідко коли зустрінеш таку сферу, яка би не зазнавала впливу DevOps. І в цьому контексті нам складно не помітити ту хвилю популярності DevOps, що захлиснула ринок України та світу. І справа тут не лише в збільшенні рівня автоматизації бізнесу. DEVOPS фахівці це носії новаторської культури, що дійсно розвиває бізнес.

Адже DevOps – це підхід до розробки програмного забезпечення, який поєднує у собі методологічні підходи, інструменти та практики з метою автоматизації процесів розробки, тестування та впровадження програмного забезпечення. Цей підхід дозволяє створювати інноваційні продукти швидше і ефективніше, забезпечує швидкі цикли випуску, стабільність та надійність програмних рішень.

Не заваючи на складні часи, Україна теж не залишається осторонь цієї хвилі популярності. Спостереження за ринком показують, що попит на DevOps фахівців у нашій країні значно зріс. Цей підхід отримав широку підтримку серед українських компаній, які усвідомлюють, що ефективне впровадження DevOps принесе їм конкурентні переваги та забезпечує більш швидкий розвиток.

Згідно статистики djinni зарплатня для DevOps частіше за все складає $5000. І цим дана професія не обмежується. 

Помітний розквіт DevOps спостерігається не лише на внутрішньому ринку, але й на міжнародному рівні. Українські DevOps-спеціалісти здобувають визнання за кордоном та беруть участь у великих міжнародних проектах. Їхні знання та навички є дорогоцінним активом для багатьох компаній, що дозволяє їм просуватися на глобальний ринок.

Усвідомлюючи ці тенденції, Main Academy вкладає значні зусилля у підготовку висококваліфікованих DevOps-фахівців. Курси, які пропонує Main Academy, надають студентам глибокі знання та практичні навички, необхідні для успішної кар’єри в цій сфері. Команда Main Academy постійно оновлює навчальні плани та використовує найсучасніші технології, щоб забезпечити якісну підготовку своїх студентів.

Високий попит на DevOps фахівців на ринку праці в Україні очікується й надалі. За даними експертів, прогнозується подальший ріст популярності DevOps у наступні роки. Такі фактори, як зростання конкуренції, потреба в ефективності та інноваціях, роблять DevOps необхідним елементом розвитку будь-якої IT-компанії.

Тому, якщо ви хочете розвиватися в сфері IT та бути на одній хвилі з трендами, то саме час розглянути можливість навчання на курсах DevOps у Main Academy. Записуйтесь на курси вже сьогодні та станьте частиною цієї нестримної хвилі популярності!