Як проходить навчання у Main Academy

  • date_range
  • face
  • chat_bubble_outline 0

Робити вибір навчального закладу потрібно відповідально, адже у це ви вкладаєте власні гроші і час. Main Academy хоче допомогти пошуковцям зменшити сумніви, тому детально розповідаємо як відбувається навчання у нас.

Якщо ви ще не знаєте, якому саме напрямку хочете приділити увагу, то все починається з консультації та проходження тестів для визначення вектору.  А для тих, хто ніколи не зіштовхувався з кодом, ми розробили пре-курс “Основи програмування”. Під час нього можна засвоїти базові навички кодингу й отримати знижку на навчання далі. На цьому курсі ви вивчите основи об’єктно-орієнтованого програмування, навчитеся писати прості програми та опануєте синтаксис мови JavaScript.

Після цього пропонуємо відвідати пробне заняття  з обраної мови програмування – таким чином ви познайомитеся з викладачем та програмою курсу.

Також можна пройти пробні заняття з інших напрямків для порівняння.

Для зручності повну вартість курсу ми розбили на декілька платежів.

Освітній процес проходить за допомогою системи управління навчанням (LMS), яка дозволяє мати доступ до матеріалів, завдань, лабораторних і тестів цілодобово протягом усього курсу. У LMS є можливість виставляти чіткі критерії, за якими оцінюються знання, отримані студентом. А отже нівелюється будь-яка вірогідність упередженого ставлення викладача до учня. Ми користуємось англомовною платформою саме для того, аби ви одразу влилися у процес програмування і стали сильним спеціалістом. Якщо рівень англійської шкутильгає, не хвилюйтеся – у подарунок йде курс IT-English.

Його викладає сертифікований тренер Main Academy з досвідом викладання ІТ-англійської 5 років, Senior Full Stack Developer компанії Kaaiot.

Заняття по програмі корисні та веселі: крім засвоєння базової граматики, є можливість поспілкуватися на Speaking Club, поговорити про блокчейн, криптовалюту, IT й інші цікаві теми. Крім цього тут ви знайдете товаришів по навчанню.

Під час курсу ви перебуваєте під менторством Senior-викладача з досвідом, можете запитувати все особисто 24/7 й отримувати зворотній зв’язок. Main Academy відбирає найкращих викладачів за такими критеріями: досвід роботи з реальними проектами не менше 5 років, попередній досвід викладання і роботи з великими групами джунів, рівень фахових знань – Middle+ (70% штату мають статус Senior), успішне проходження спеціального іспиту і вдалі пробні заняття. Після погодження кандидатури, майбутній викладач проходить курс тренінгів та отримує сертифікат інструктора Академії.

Перевагою також є те, що навчання проходить у маленькій групі до 15 людей, тому на заняттях вам приділяють максимум уваги. А в окремому чаті з одногрупниками можна обговорювати питання по програмі курсу.

За період курсу студент розробляє власний проект, що стане першим у портфоліо, а під кінець навчання захищає його. На останнє заняття ми запрошуємо  HR-ів та технічних директорів декількох компаній-партнерів. Якщо ви вдало захистите проект, спеціалісти запросять вас до себе на роботу або стажування. Наприкінці студенти отримують офіційний сертифікат, що котирується на ринку України та підтверджує рівень Junior Developer. Також ми проводимо заняття з HR, що допоможе правильно зробити власне резюме та проходити співбесіди.

Фішкою навчання у Main Academy є те, що для студентів та випускників відбуваються  екскурсії  у найкращі ІТ-компанії, організовуються зустрічі  зі спеціалістами різних сфер інфотехнологій, воркшопи  для підвищення навичок.

У якості бонусу до навчання студенти та випускники мають доступ до телеграм-каналу  зі свіжими вакансіями та знижками на професійні події, запрошення для них та сім’ї на закриті івенти, зустрічі з експертами. Випускникам надається кар’єрна підтримка: за проханням ми можемо рекомендувати вас роботодавцям. Крім цього, друзі та родичі отримують знижки  на навчання в Академії. А самі випускники – мінус 15% на всі наступні курси підвищення кваліфікації.

 

Поділитися в соц. мережах