Джава або Сішарп – з’ясовували для себе гості Main Academy вчора ввечері. Київ

  • date_range
  • face
  • chat_bubble_outline 0

Сподіваємося, що з’ясували ???? Принаймні експерти зробили все, що могли – описали свої напрямки і курси, за якими навчають в Main Academy, можливості роботи з мобільними версіями і декстопов-додатками, проектах курсу і сертифікації … Круто, нас порадувала ваша активність 🙂

Про історію Java, перспективи на ринку, особливості в порівнянні з іншими мовами, своїх групах і успіхи студентів розповідав Сергій Цапенко – більше 7 років в IT, володіє технологіями розробки баз даних і графічних інтерфейсів: Java DB / Apache, Derby databases by using JDBC, SQL, Swing, JavaFX Code, JavaFX FXML and CSS technologies. Розробник адресної бази в NetBeans IDE.

Чому С # крутий, з чого можна починати і де в результаті виявитися, пояснив Богдан Фещенко – Middle .NET Developer з досвідом комерційної розробки 4.5 року, працював в таких гігантах IT-аутсорсингу, як Ciklum (поточне місце роботи) та GlobalLogic, почав з 19 років.

Квиток в IT Main Academy проводит проводить кілька разів на місяць, щоб початківці програмісти (або взагалі не програмісти) могли визначитися з подальшим вектором розвитку в IT і вибрати курс. Напрямки презентують особисто інструктори курсів. Це можливість і дізнатися дійсно корисну інсайдерську інформацію про IT-напрямку, і вибрати інструктора.

Слідкуйте за оголошеннями в стрічці, наступний квиток буде скоро

Також можете підібрати цікавить курс (а у нас літні ціни, нагадуємо) на сайті і замовити безкоштовну консультацію менеджера про найближчі заходи: ) на сайте и заказать бесплатную консультацию менеджера о ближайших мероприятиях: http://test.mainacad.com/ua/portfolio/kursy/

Welcome!

Поділитися в соц. мережах