Front-end developer. Набір відкритий!

  • date_range
  • face
  • chat_bubble_outline 0

Запрошуємо в групу зі спеціальності “Front-end development”!

Front-End Developer – одна з найбільш затребуваних професій на сьогоднішній день. Кожна компанія і організація прагне мати власний сайт, тому Front-End розробнику є з чого вибирати, щоб мати хороший заробіток і цікаву роботу!

Навчання в форматі Online курсу інтенсивно підготує вас як до позиції фрілансера, так і штатного Junior Front end розробника. Живе спілкування з тренером в міні-групі до 12 студентів допоможе високо індивідуалізувати ваш процес навчання, не залишивши шансу жодному питанню залишитися незакритим. А велика кількість цікавих домашніх завдань і створення першого комерційного проекту для портфоліо буде кожен день підтримувати вашу мотивацію до навчання.

На даному курсі ви отримаєте не тільки якісне практичне освіту, але і значно розширите свій кругозір, знайдете друзів і майбутніх роботодавців, відвідайте екскурсії в Топ-3 найкращих IT-компаній України (навіть на карантині!).

На курсі ви навчитеся:
– Робити верстку сайту і форматувати його за допомогою:
– HTML / HTML5, CSS / CSS3
– Проводити базову SEO-оптимізацію сайтів
– Застосовувати фреймворки: Bootstrap 4, jQuery, Angular, React, Ember.js і не тільки
– Взаємодіяти з серверами за допомогою JavaScript
– Застосовувати препроцесори SASS / LESS / PostCSS
– Створювати адаптивні сайти будь-якої складності

Старт: 15 вересня.
Формат: живий онлайн.

Заняття проводить сертифікований інструктор курсу – Марина Басієва, Senior Front-end developer зі стажем розробки 8 років, засновниця і керівник агенції з розробки сайтів “Infocus”. Особисто розробила 210+ проектів, більшість з яких це інтернет-магазини, промо-лендінги, сайти-візитки.

Запис на курс

Поділитися в соц. мережах
Виберіть регіон