Інноваційно, Креативно, Унікально

  • date_range
  • face
  • chat_bubble_outline 0

Кафедра комп’ютерних наук Київського національного університету культури і мистецтв (КНУКіМ) спільно з компанією Main Academy реалізує унікальну партнерську модель IT-навчання, яка дозволяє отримати максимально якісну освіту.

Це університетський курс з практичним навчанням від досвідчених спеціалістів, які працюють в провідних IT-компаніях України і є сертифікованими інструкторами Main
Academy.

За рейтингом порталу DOU Main Academy – другий у країні навчальний центр підготовки IT-спеціалістів повного циклу.
На кафедрі забезпечено диференційований підхід до підготовки ІТ-фахівців з урахуванням предметних галузей їхньої майбутньої професійної діяльності. Студенти отримають ґрунтовні теоретичні та практичні знання з низки базових дисциплін.

Прикладні дисципліни ведуть професіонали-практики корпоративної IT-освіти – компанія Main Academy та досвідчені програмісти провідних IT-компаній України. Main Academy займається підготовкою IT-професіоналів повного циклу і з відповідною якістю і досвідом навчає наших студентів спеціалізаціям: web-розробник, розробник мобільних додатків, розробник enterprise-систем.

Програма підготовки передбачає оволодіння технічною англійською, необхідною для роботи в галузі IT. Після навчання ви матимете і диплом бакалавра державного зразка, і сертифікат від Main Academy, який базується на Європейській рамці компетенцій для IT-професіоналів (e-CF) і сертифікаційних вимогах від Oracle та Microsoft.

Main Academy забезпечує своїм студентам підготовку до працевлаштування.

Кар’єрний сервіс Академії включає роботу з IT-рекрутером і провідними компаніями України – майбутніми роботодавцями. Студенти навчаються проходити співбесіди, орієнтуватися на ринку праці, конкурувати. IT-компанії надсилають до Main Academy відкриті вакансії і набирають на роботу випускників Академії, а також замовляють підготовку програмістів певного фаху під актуальні потреби компанії. Фахівці з інформаційних технологій – найбільш затребувана і високооплачувана категорія спеціалістів, як у вітчизняних компаніях, так і в численних зарубіжних компаніях. Стань одним із них.


Детальна інформація на сторінці Кафедри комп’ютерних наук КНУКіМ

Поділитися в соц. мережах
Виберіть регіон