IT Ticket «FrontEnd: можливості та перспективи». Київ

  • date_range
  • face
  • chat_bubble_outline 0

Чому варто вибрати FrontEnd? Які вимоги на ринку до джунунів? Повинні вони все-таки знати фреймворки чи ні?

Щоб дізнатися відповіді на ці питання, варто було прийти 11 липня в Main Academy і поспілкуватися з нашими спікерами. Саме поспілкуватися, бо дискусій і діалогів було більше, ніж виступів)

Як стати айтишником, не перегоріти і не помилитися у виборі шляху, пояснив директор Education Department Академії В’ячеслав Полиновский.

Інструктор курсу «Програмування FrontEnd» Євген Пастіль розповів про свою IT-кар’єрі, як можна стартувати після курсів, як наповнити портфоліо і вийти на великі проекти. Євген буде вести найближчу групу по фронтенду, яка стартує 18 липня. http://test.mainacad.com/ua/frontend/

Інформація про курс, реєстрація та консультація з менеджерами:http://test.mainacad.com/ua/frontend/

Літня ціна на повний курс – всього 14000 грн!

Сумніви з приводу «чи буде робота для джуніора на ринку і чи можна влаштуватися після курсу» розвіяли представники стратегічного партнера Main Academy компанія Infopulse Ukraine.Компанія постійно в пошуку співробітників, причому останнім часом найбільше набирали джуніор і трейн. Найпопулярніші напрямки – FrontEnd і QA.

Найчастіше новачків підбирають після курсів в освітніх IT-центрах, з якими є співпраця. Тому що бажаючих працювати багато, а ось людей з реальною підготовкою і хоча б технічною базою – немає. Така співпраця з IT-компаніями – одна з ключових складових кар’єрного сервісу, який отримують наші студенти і випускники Академії.

Дякуємо гостям і спікерів за час, проведений з нами. Про найближчі івенти скоро напишемо, стежте на новинами на стрічці????

Поділитися в соц. мережах
Виберіть регіон