Йдемо в гості: Luxoft, SoftServe, MacPaw, Intellias

  • date_range
  • face
  • chat_bubble_outline 0

Найкращі ІТ-компанії України запрошують студентів Main Academy в гості!

На вас чекають екскурсії головними офісами компаній Luxoft, SoftServe, MacPaw, Intellias в Києві:

– знайомство з представниками, внутрішніми процесами та системою менеджменту

– можливість поспілкуватися з HR та залишити резюме

– смачне печиво, кава, фотосесії та багато іншого!

Форма реєстрації та деталі: https://forms.gle/Hop4rdx1dzf1abNL9 

 

SoftServe 

Екскурсія 14 жовтня

https://www.softserveinc.com/uk-ua/

https://jobs.dou.ua/companies/softserve/

SoftServe – це провідна ІТ-компанія, що займається консалтингом та надає послуги у сфері цифрових технологій. 35 офісів у 12 країнах. Близько 1500 співробітників в Україні. Індустрії, де функціонує компанія: охорона здоров’я, фінансові послуги, роздрібна торгівля, медіа, програмне забезпечення, інтелектуальне виробництво, енергетика. Серед клієнтів є IBM, Panasonic, Cisco.

 

Luxoft 

Екскурсія 18 жовтня

https://www.luxoft.com/

https://jobs.dou.ua/companies/luxoft/ 

Luxoft — мiжнародна компанія з цифрової трансформації та інженерно-програмного забезпечення, що надає ІТ-рішення для бізнесу клієнтам у всьому світі. Luxoft забезпечує цифрову трансформацію бізнесу, покращує досвід клієнтів та підвищує операційну ефективність завдяки стратегічним, консультаційним та інженерним послугам. Українське відділення має понад 1700 співробітників. Центри розробки у Києві, Одесі, Дніпрі, а також у Польщі, Румунії, Росії, Великобританії, В’єтнамі. Є представництва у США, Німеччині, Сінгапурі.

 

Intellias 

Екскурсія 7 листопада у Львові, 12 листопада в Києві

https://www.intellias.ua/ 

https://jobs.dou.ua/companies/intellias/

Компанія спрямована на обслуговування високотехнологічних галузей, які динамічно розвиваються: телекомунікації, геоінформаційні системи, е-урядування, е-навчання, медіа тощо. Intellias співпрацює з продуктовими компаніями, провайдерами професійних послуг, перспективними стартапами та багатьма іншими. Серед клієнтів Siemens, Nokia, Microsoft, Kia. Більше 1200 спеціалістів. Офіси у Львові, Києві, Одесі, Харкові, Берліні і Кракові. 

 

MacPaw

Екскурсія у листопаді, дата уточнюється

https://macpaw.com/ru 

https://jobs.dou.ua/companies/macpaw/ 

MacPaw – це створення додатків та служб, які вдосконалюють повсякденне життя користувачів Mac. Компанія виробляє продукти, які покращують те, що пропонує Mac, заощаджуючи людям час та енергію. Створено 12 проектів. Щороку у київському офісі проводять літнє стажування, де студенти можуть вчитися у кращих експертів компанії. Офіси у Києві і Каліфорнії, у яких загалом працює 80-200 спеціалістів. 

Поділитися в соц. мережах