Junior Java developer. Запуск набору до групи

  • date_range
  • face
  • chat_bubble_outline 0

Java – одна з найперспективніших мов програмування, застосовується майже у всіх галузях. За допомогою Java можна створити практично все – від мобільного додатка до автопілота автомобіля. Саме тому джавісти різного рівня так потрібні, і на сьогодні попит перевищує пропозицію.

Навчання в форматі Online курсу інтенсивно підготує вас як до позиції фрілансера, так і штатного Junior Front end розробника. Живе спілкування з тренером в міні-групі до 12 студентів допоможе високо індивідуалізувати ваш процес навчання, не залишивши шансу жодному питанню залишитися незакритим. А велика кількість цікавих домашніх завдань і створення першого комерційного проекту для портфоліо буде кожен день підтримувати вашу мотивацію до навчання.

На даному курсі ви отримаєте не тільки якісне практичне освіту, але і значно розширите свій кругозір, знайдете друзів і майбутніх роботодавців, відвідайте екскурсії в Топ-3 найкращих IT-компаній України (навіть на карантині!).

На курсі ви навчитеся:
– Застосовувати отримані знання, включно із об’єктно-орієнтованим програмуванням і популярними інструментами розробки
– Створювати програми з сучасним графічним інтерфейсом за допомогою JavaFX і Java Core
– Розробляти веб-додатки і працювати з базами даних, писати SQL-запити
– Створювати архітектуру додатків за допомогою мови UML
– Застосовувати найкращі бібліотеки і фреймворки: Spring, Hibernate, Servlets, JSP, Maven, JUnit, Log4j, JavaFX
– Глибоке занурення в Java Core і Java SE забезпечить усіма необхідними навичками для успішної здачі офіційного тесту Java SE 8 Programmer I (1Z0-808)

Старт: 16 вересня:
Формат: живий онлайн.

Інструктор: Олексій Рєзнік, Senior Java Developer, 12 років у програмуванні. Займає позицію тім ліда у мультимільярдній іспанській компанії Amadeus IT Group.

Запис на курс

Поділитися в соц. мережах
Виберіть регіон