Корисні ресурси для новачків в PHP

  • date_range
  • face
  • chat_bubble_outline 0

⭐️ Позиція PHP-розробника — у топі HR-запитів. І, якщо ви зацікавлені у вивченні цієї мови, онлайн простір пропонує безліч можливостей для отримання нових знань і самовдосконалення.

👉 Ось корисні ресурси, які ми пропонуємо для PHP-адептів:

https://www.php.net/

Це офіційний посібник з PHP, доступний онлайн. Всеохоплююче джерело документації, де вказана вся інформація: від базових основ до питань безпеки. Для зручності всі функції зібрано в список.

https://www.w3schools.com/php/

Усі функції мови можна переглянути на W3CSchools. Пояснення лаконічні та прості, але зрозумілі. Існує також вікно редактора, де можна ввести код і перевірити його.

https://www.zend.com/training/php

Якщо ви мало що знаєте про PHP, то цей ресурс, створений для вас. Такий собі довідник для початківців, який складається з кількох частин від базових до основних функцій #PHP. Кожен розділ має докладне пояснення, зрозуміле навіть новачку.

https://www.killerphp.com/

Ресурс із PHP для веб-дизайнерів. Killer PHP спеціалізується на об’єктно-орієнтованому програмуванні (ООП) PHP. Він містить практичні посібники з навчальними відео.

https://www.tutorialspoint.com/php/

Learn PHP — це розділ, присвячений виключно програмуванню на PHP. Він ідеально підходить для початківців і програмістів середнього рівня. Список всіх функцій відображається на одній сторінці. Також є електронна книга, яку можна завантажити безкоштовно.

☝️Ми представили лише невелику частку ресурсів для вивчення мови онлайн. Будь ласка, не обмежуйтесь ними, адже становлення РНР-розробника — це тривала подорож. Тому серфіть в інеті і розширюйте свої знання!

Також ми Вас запрошуємо на курс PHP” від Main Academy – кращий варіант для старту вашої IT-кар’єри. Програма складена за принципом збільшення складності. Кожен урок містить велику практичну складову, яка допоможе тобі швидко і ефективно освоїти нову професію.

Поділитися в соц. мережах
Виберіть регіон