Квиток в IT: Java + Android

  • date_range
  • face
  • chat_bubble_outline 0

«Квиток в IT: Java + Android». Success Story представників IT-індустрії – як це було. 20 жовтня Main Academy організувала зустріч на тему «Квиток в IT: Java + Android». Success Story представників IT-індустрії.

В рамках зустрічі наші спікери Андрій Митнович (Main Academy Certified Instructor) і Андрій Мудревський (Main Academy Certified Instructor) розказали чому Java і Android цікаві та актуальні, які компанії працюють на Java, що потрібно знати, щоб з легкістю освоїти Android, дали свої прогнози развитку IT-ринку на найближче майбутнє.

Вячеслав Поліновський (Chief Learning Officer Main Academy Main Academy) допоміг зорієнтувати майбутніх студентів як правильно вибрати навчальний центр і на що варто звернути особливу увагу. Юлія Закревська (HR-директор Main Academy ) відкрила секрет швидкого входу на ринок IT, розказала як зайняти свою нішу і успішно працевлаштуватися.

По завершенню івенту  серед всіх присутніх гостей був проведений розіграш сертифікатів на навчання в нашій академії: I місце – сертифікат на безкоштовне навчання виграв Ілля Шавкунов. II місце – сертифікат на навчання зі знижкою 50% Сергій Купрієнко. III місце – сертифікат на навчання зі знижкою 30% Тарас Босак. IV місце – сертифікат на навчання зі знижкою 20% Купрієнко Сергій.

Вітаємо переможців і чекаємо зустрічі в Main Academy! Атмосфера була легкою і невимушеною! Дякуємо гостям і спікерам за приємний вечір і хороший настрій!

Поділитися в соц. мережах