Майстер-клас LifeHackDay 2016 – Odesa

  • date_range
  • face
  • chat_bubble_outline 0

Main Academy є інформаційним партнером LifeHackDay 2016 – Odessa, яке відбудеться 30 липня в м. Одеса. Це масштабна подія у світі української стартап-індустрії, яке дає можливість інвесторам і стартап-проектів познайомитися один з одним.

Придбати квитки можна за посиланням:https://2event.com/ru/events/703903

На учасників чекають майстер-класи та лекції від провідних підприємців та інвесторів України. Серед спікерів заходу: Антон Карпенко (KARPOLAN), Денис Довгополий (President at GrowthUP), Олександр Борняки (CEO в Vertamedia), Іван Примаченко (Co-founder Prometheus), Ярослав Максимович (Founder & CEO в 2Event.com), Валерій Яковенко ( Co-founder в DroneUA), Ілля Кенігштейн (CEO в Creative Quarter), Дмитро Гадомський (CEO в Axon Partners), Роман Кравченко (Founder IoT Hub Kiev).

В рамках конференції також пройде STARTUP PITCHING SESSION. Тут стартапи зможуть презентувати свій проект успішним підприємцям та інвесторам. Це реальний шанс завести корисні контакти, залучити інвестиції, знайти клієнтів і отримати зворотній зв’язок про свій проект. Для участі в пітчингу необхідно подати заявку (https://goo.gl/DdXG3z). Учасники цієї сесії отримують 50% знижку на квиток.

А для тех, кто приобрел VIP билеты будет проведен бизнес-завтрак с Антоном Карпенко (технический директор Happy Farm, консультант по вопросам бизнеса, технологий, маркетинга). Приобрести билеты:А для тих, хто придбав VIP квитки буде проведено бізнес-сніданок з Антоном Карпенко (технічний директор Happy Farm, консультант з питань бізнесу, технологій, маркетингу). Придбати квитки можна за посиланням: https://2event.com/ru/events/703903

LifeHackDay 2016 – Odessa організовано акселератором FeelGoodLabs, бізнес-інкубатором Innovation BOX. Місце проведення – простір IQspace.

Поділитися в соц. мережах