МК “Ресурс моєї сім’ї!” Арт-терапія для батьків і дітей. Київ

  • date_range
  • face
  • chat_bubble_outline 0

Не кожна дитина відкрита для відвертої розмови. Тому існують прийоми, що дозволяють практичному психологу поспілкуватися ніби потайки, не турбуючи дитини, і одночасно виконати корекційну роботу. Серед таких прийомів – арт-терапія.

Арт-терапія – це технології створення і використання різних видів мистецтва з метою передачі почуттів, емоцій.

Це інструмент для дослідження гармонізації тих сторін внутрішнього світу людини, які не можна виразити словами.

Арт-терапія особливо важлива для тих, хто не може «виговоритися», кому висловити свої фантазії в творчості легше, ніж розповісти про них. Вигадки, які зображені на папері нерідко прискорюють і полегшують вербалізацію переживань.

Арт-терапія дозволяє дитині самостійно висловлювати свої почуття, потреби і мотивацію своєї поведінки, діяльності і спілкування, необхідні для його повноцінного розвитку і пристосування до навколишнього середовища.

Мета занять з арт-терапії – зняття психоемоційного напруження в сімейних системах, налагодження позитивного мікроклімату сім’ї шляхом розкриття дитячого та батьківського творчого ресурсу, тематичні заняття в групі допомагають дітям у вирішенні труднощів у спілкуванні, взаємин з оточуючими, сприяють розвитку комунікативної культури та творчого потенціалу.

Протягом майстер-класу будемо вчитися активізувати процеси саморегуляції; формування стресостійкості; формування адаптаційних механізмів; розвиток емоційного інтелекту і гнучкості розширення зони комфорту; розкриття власних і колективних ресурсів.

Зареєструватися https: //goo.gl/PueHwm

Коли 6 грудня (середа) о 19:00

Де: вул. Голосіївська, 17 БЦ «Моріон»

Тел. 066 410 28 58

Ціна: участь безкоштовна!

Приходьте самі і приводьте друзів!

Поділитися в соц. мережах