Мова C#: розробка додатків. Презентація курсу. Львів

  • date_range
  • face
  • chat_bubble_outline 0

Мрієш писати програми для Mac, Android та Windows? Тоді мова C# саме для тебе!

15 серпня о 18:30 год. запрошуємо на презентацію курсу «Мова програмування С#: розробка додатків». ВХІД ВІЛЬНИЙ. Реєстрація тут: https://goo.gl/forms/

Важливо!!! Main Academy є авторизованим партнером Microsoft зі статусом IT Academy. Курс «Мова програмування С#» відповідає стандартам глобальних корпорацій.

За 5 місяців ти отримаєш всі необхідні навички та теоретичні знання для старту кар`єри в ІТ. ASP.NET, AJAX, WCF та архітектура REST – усе це, та багато інших технологій на курсі C#.

Про професію:

На даний момент професія програміста C # .NET користується великим попитом на ринку праці. Жоден проект котрий взяв за основу технології Microsoft не обходиться без програмістів C#/.NET.

Важливо!!! Навчальні програми розроблялися відповідно до вимог українських та міжнародних IT-компаній, таких як Microsoft, Oracle, Global Logic, EPAM, Luxoft. Тому, програми Академії максимально відповідають потребам IT-ринку.

Кар’єра:

Після освоєння спеціальності можна претендувати на позицію «Молодший програміст C#/.NET».

Програма курсу:

– Мова програмування C #. Частина 1. Основи (80 годин)

В курсі розглядаються всі основні необхідні теоретичні та практичні аспекти, які необхідні для освоєння більш складного курсу програмування на C # /. NET. Кожен аспект закріплюється лабораторної роботою

– Мова програмування C #. Частина 2. Розробка додатків на мові C# (90 годин)

В курсі розглядаються всі необхідні теоретичні та практичні аспекти програмування додатків на C #/. NET, кожен і яких закріплюється лабораторної роботою. Курс передбачає виконання навчального проекту.

Коли: 15 серпня 18:30 год

Де: пр. Чорновола, 67, 3 ауд. (8 поверх)

Кількість місць обмежена!

ВХІД ВІЛЬНИЙ. Реєстрація тут: https://goo.gl/forms/

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами:

➜ 067 665 76 60

➜ 073 166 48 86

Поділитися в соц. мережах