ПЕРЕВАГИ ОНЛАЙН-НАВЧАННЯ - Mainacademy

ПЕРЕВАГИ ОНЛАЙН-НАВЧАННЯ

  • date_range 15 листопада
  • face Оля Паламарчук
  • chat_bubble_outline 0

Main Academy пропонує не лише стаціонарні курси у Києві, Тернополі, Вінниці, а й у форматі онлайн для мешканця будь-якого іншого міста України. Це зручно й не менш ефективно, ніж навчання офлайн. Чому саме, розповідаємо у статті.

1. Економія часу на дорогу

Для мешканців великих міст шлях, щоб дістатися до потрібного пункту, займає від 40 хвилин до 2 годин. У сумі це може сягати 16 годин на місяць. Далеко не завжди цей час можна витратити з користю – наприклад, не всім комфортно читати у громадському транспорті. Натомість отримуючи освіту онлайн, ви проведете день ефективніше і зменшите втому від трафіку.

2. Доступ до всіх матеріалів

Система дистанційного навчання дозволяє мати доступ до матеріалів, завдань, лабораторних і тестів цілодобово протягом усього курсу. А запис кожного уроку дозволяє повторно прослухати пояснення викладача, якщо певна тема продовжує бути незрозумілою.

3. Можливість вчитися будь-де

Робоче відрядження, візит до бабусі або спонтанна подорож не будуть перешкодою для вашого бажання вчитися. Головне – мати ноутбук і доступ до інтернету.

4. Живе спілкування з тренером

Кожне онлайн-заняття від Main Academy це не сухі відеозаписи лекцій, а живе спілкування з ментором. Таким чином у вас є змога задавати уточнювальні питання викладачу на кожному уроці, обговорювати завдання з іншими студентами і відразу отримувати фідбек.

Цікавить програмування? Детальніше про наші курси https://mainacademy.ua/ua/kursi/

5. Доступність

Навчатися можна вдома у комфортних умовах. Тому онлайн-формат особливо цінний для маломобільних людей або тих, кому стан здоров’я чи вік не дозволяють відвідувати стаціонарні заняття.

6. Об’єктивне оцінювання знань

У системі електронного навчання є можливість виставляти чіткі критерії, за якими оцінюються знання, отримані студентом в процесі навчання. А отже нівелюється будь-яка вірогідність упередженого ставлення викладача до учня.

У якості бонусу для студентів ми періодично організовуємо екскурсії до ІТ-компаній у вашому місті. Це чудова нагода краще дізнатись про структуру організації, познайомитись із HR-фахівцем і залишити резюме. Як пройшла екскурсія у Luxoft читайте тут: https://mainacademy.ua/ua/blog-ua/ekskursiya-u-luxoft/