Перша міжнародна конференція ChatBot Conference UA

  • date_range
  • face
  • chat_bubble_outline 0

Перша міжнародна конференція ChatBot Conference UA

Друзі, Main Academy – інформаційний партнер ChatBot Conference UA

Революция в бизнесе: чат-боты вытесняют приложения
Вже незабаром чат-боти стануть звичайним каналом взаємодії між компаніями та клієнтами. Саме у 2017-му багато українських користувачів уперше контактуватимуть з автоматизовани
ми агентами та отримуватимуть швидкі відповіді практично на всі свої запитання.

Коммерческий функционал современных ботов: оплата услуг и товаров, консультации клиентов, освещение событий, заказ еды, такси, билетов, онлайн-покупки, синхронный перевод и многое другое.

Захід заметили, что внедрение live-чата повышает конверсию в 5–10 раз. Поэтому сегодня многие вкладывают средства не в мобильные приложения, а в разработку функциональных чат-ботов.

Мероприятие ChatBot Conference UA стане корисним для підприємців, державних діячів, керівників підприємств, маркетологів, топ-менеджерів, фахівців у галузях SMM, HR, освіти, інвесторів і всіх зацікавлених у впровадженні передових розробок для розвитку бізнесу.

Спікери ChatBot Conference UA

    Серед спікерів конференції будуть найкращі експерти галузі: лідери ринку ChatBot, IT спеціалісти, представники бізнес індустрії:

  • Сергій Поплавський – технічний євангеліст «Майкрософт Україна», відповідає за розвиток платформи Microsoft Azure та засобів розробки в Україні. Тема його доповіді: «Conversation As A Platform: Огляд хмарних сервісів, патернів і бізнес сценаріїв створення ботів».».
  • Олександр Демидов – керівник напрямку орендних рішень компанії «1С-Бітрікс», експерт в галузі архітектури та адміністрування хмарних сервісів, високих навантажень. Олександр говоритиме на тему: “Чи залишать боти вас без роботи?”.
  • Олександр Краковецький – CEO DevRain Solutions, CTO ДонорUA, Microsoft Regional Director, Microsoft Most Valuable Professional (Windows Development Platform), експерт з відкритих даних та Smart City. Олександр поділиться досвідом на тему: «Створення ботів-експертів для медичної, юридичної та інших сфер за допомогою Microsoft Bot Framework, Azure Cognitive Services і NER систем».
  • Євген Саранцев – український IT-підприємець, яскравий представник реформаторів і творців сучасної цифрової економіки в Україні. Євген входить до Ради директорів одного з найбільших українських торгових b2b-майданчиків – zakupki.prom.ua; співзасновник TradeHub і BlackBox Capital.

Та інше…

Експерти відзначають, що в найближчі роки чат-боти будуть активно розвиватися. Більше про перспективи розвитку та удосконалення чат-ботів як інструменту просування бізнесу лідери ринку розповідатимуть 29 березня на

Щоб опинитися в їх числі, приходьте 29 березня на конференціюChatBot Conference UA .

Реєструйся на офіційному сайті.

Поділитися в соц. мережах