ПОДІЇ ЛИСТОПАДА

  • date_range
  • face
  • chat_bubble_outline 0

Лавина подій листопаду! Гортай й обирай щось для себе 😉

 

12 листопада – Воркшоп: React, Free API http://bit.ly/2WTXCOx

Напишемо застосунок на React для онлайн відображення погоди, використовуючи Free API. Ментор – Андрій Попенко, Front end Developer, розробляє високонавантажені сервіси. Хобі викладача: розробка різноманітних веб-сервісів за один день.

 

13 листопада – Вступне заняття з QA-Auto http://bit.ly/36LZvRJ

QA Automation Engineer – це тестувальник, за якого працюють вже розроблені ним програми. На курсі ви вивчите популярні технології Selenium, Selenide, Java, JUnit і зможете самостійно проектувати та програмувати фреймворк автоматизації. Викладач: Олексій Осипенко, Senior QA Auto engineer з DataArt, 7 років у розробці.

 

14 листопада – Вступне заняття з C# http://bit.ly/2WVueHp

C#/.Net – гнучка і багатофункціональна мова програмування, з неї часто починають амбітні новачки. Вона створена і підтримується техногігантом Microsoft, тому необхідна для роботи з його продуктами. На курсі ви вивчите структури, типізовані словники і списки, писати асинхронний код та отримаєте перший базовий досвід роботи з декількома фреймворками.

 

15 листопада – Зустріч з експертом Artificial Intelligence http://bit.ly/2Nso8vg

Антон Семенов – спеціаліст з питань штучного інтелекту “Українського інституту майбутнього”, засновник “Fintechlab”. Один з розробників чат-бота для народних депутатів 9-го скликання. Тема заходу: Artificial Intelligence в Україні, перспективи роботи та розвитку для програмістів. Це унікальна можливість дізнатися інсайти українських АІ-досліджень, взяти контакти для майбутнього стажування чи працевлаштування.

 

19 листопада – Вступне заняття з Front-End http://bit.ly/2LJnt7Q

У процесі цілого курсу ви навчитеся робити верстку сайту за допомогою: HTML / HTML5, CSS / CSS3, проводити базову SEO-оптимізацію сайтів, застосовувати фреймворки, взаємодіяти з JavaScript, створювати адаптивні сайти різної складності.

 

20 листопада – Майстер-клас з РНР http://bit.ly/32qyq3i

Запрошуємо вас написати першу програму PHP за дві години. Що будемо робити: підготовка середовища розробки Vagrant + VirtualBox, настройки IDE PHPStorm, написання генератора випадкових рядків зазначеної довжини. Ментор: Дмитро Котенко, Senior PHP Developer, 8 років у розробці. Співвласник власної школи програмування.

 

20 листопада – Старт курсу з Java http://bit.ly/2CBZBhb

Java – одна з найбільш перспективних мов програмування, що застосовується у більшості технічних галузей. Ви навчитеся: створювати програми з сучасним графічним інтерфейсом за допомогою JavaFX і Java Core, розробляти веб-додатки і працювати з базами даних, писати SQL-запити, застосовувати найкращі бібліотеки і фреймворки.

 

22 листопада – Екскурсія в AllStars-IT http://bit.ly/2K1PupS

AllStars-IT Ukraine — це міжнародна офшорна кадрова компанія, яка пропонує розробникам та інженерам програмного забезпечення широкий практичний досвід та освіту високого рівня. Київський офіс розташований у Gulliver Business Center. Вас чекає знайомство з представниками, внутрішніми процесами та системою менеджменту, можливість поспілкуватися з HR та залишити ваше резюме.

 

27 листопада – Квиток в ІТ: Front-End+РНР http://bit.ly/2NtoS3f

На зустрічі ми розкажемо, що обіцяє айті-сфера в Україні: зарплати, затребувані спеціальності, програми релокації; чи можливо стати програмістом з нуля у віці 25+; як комфортно отримати освіту, поєднуючи навчання з роботою?

Давати відповіді будуть топ-спікери:

– Ігор Закалов, засновник всеукраїнської мережі Академій програмування Main Academy та шкіл інноваційної середньої освіти Main School.

– Владислав Слєпкан, Senior Front end Developer, 10 років у розробці. Team Lead, ментор, викладач курсу “Front end з нуля”.

– Дмитро Котенко, Senior PHP Developer, 8 років у розробці. Співвласник Program Magic School.

Поділитися в соц. мережах
Виберіть регіон