ПОДІЇ ЛЮТОГО - Mainacademy

ПОДІЇ ЛЮТОГО

  • date_range
  • face
  • chat_bubble_outline 0

Послухати лектора з Facebook, написати першу програму на Python, визначитися з питанням “Java чи C#?”, відкрити для себе нову професію в ІТ – все це ви зможете зробити, завітавши до Main Academy у лютому!

 

12 лютого – Квиток в ІТ: Java чи C#? http://bit.ly/2TGRyZS

На лекції ви дізнаєтеся про особливості, плюси та мінуси обох мов, кар’єрні можливості, попит на ринку та зарплатні рівні, історії успіху студентів, що вирішили стати програмістами. Додатково буде проведений код-інтерактив, на якому ви зможете побачити приклади коду на Java та C#, розв’язати декілька задач разом зі спікерами, спробувати самостійно написати просту програму.

 

13 лютого – Lecture: how to work in Top US company http://bit.ly/3aw4esS

Цікаво дізнатися про особливості корпоративної культури та вимог до спеціалістів у американських компаніях рівня Facebook? Програма доповіді: плюси та мінуси посади в американській компанії, культура комунікації та робоча етика, важливі нюанси, на які варто звернути увагу. Спікер: IOS-інструктор Facebook та випускник University of California, Berkeley – Зейкері Кляйном. Лекція відбудеться англійською мовою.

 

18 лютого – Старт курсу: Java http://bit.ly/2RDavtS

Java – одна з найперспективніших мов програмування, застосовується майже у всіх галузях. За допомогою Java можна створити практично все – від мобільного додатка до автопілота автомобіля. Саме тому джавісти різного рівня так потрібні, і на сьогодні попит перевищує пропозицію. Викладач: Senior Java Developer, аспірант НАН України – Сергій Цапенко.

 

19 лютого – Твій перший код: Python http://bit.ly/2U2ehjd

Напишіть свою першу програму на Python за дві години! На майстер-класі розглянемо можливості Python у консольному режимі, створимо простий веб-застосунок на flask та телеграм-бота. Вміти кодити необов’язково. Ментор: Іван Котельников – Python developer з досвідом роботи у сферах gamedev, data engineering та blockchain.

 

20 лютого – Project Manager: презентація курсу http://bit.ly/2uDfrXO

Інтерактивна лекція, присвячена запуску оновленого курсу «IT Project Manager». Програма лекції: хто такий PM і чому він так потрібен ІТ-компаніям, програма курсу й умови навчання, ваш кар’єрний шлях після сертифікації, інтерактивне тестування для гостей “Чи підходить мені професія PM?”. Спікер: Владислав Самойлов – Senior Project Manager з досвідом роботи в аутсорсингових, продуктових та telecom компаніях, активний спікер серії конференцій PMDay.

 

26 лютого – старт курсу: Основи програмування http://bit.ly/2Rz2Eh1

Курс “Основи програмування” – це 4-тижневий інтенсив. Ви навчитеся: писати прості програми та засвоїте синтаксис мови JavaScript, функціональному програмуванню й основам об’єктно-орієнтованого програмування (ООП), базовим правилам і основним принципам написання програмного коду, познайомитеся з усіма популярними мовами програмування та інструментами розробки ПЗ, зможете чітко визначитися з подальшим напрямком розвитку.

Поділитися в соц. мережах