ПОДІЇ ЖОВТНЯ

  • date_range
  • face
  • chat_bubble_outline 0

2 жовтня – Старт курсу Java http://bit.do/fbKma

Java застосовується у багатьох галузях, адже за допомогою неї можна створити практично все: від мобільного додатка до автопілота автомобіля. Викладач – Олександр Ігнатенко, Senior Java Developer у компанії Suntech Innovation, 10 років у програмуванні.

 

5 жовтня – Відкритий урок англійської http://bit.do/fbwLC

Безкоштовний тренінг з граматики і Speaking Club. Тема заняття: grammar tenses: continuous, perfect, perfect continuous (9 tenses).

 

7 жовтня – Старт курсу Python http://bit.ly/2oU6A0Z

Python – проста і лаконічна мова, позбавлена надмірного синтаксису, на якій легко писати. При цьому дуже функціональна, дає прекрасну базу для розвитку у web-розробці і розробці систем автоматизації. Викладач – Богдан Студенець, Python Developer у Lucky Labs.

 

8 жовтня – Старт курсу Front-End http://bit.ly/2LJnt7Q

Кожна компанія та організація прагне мати власний сайт, тому Front End Developer одна з найбільш популярних професій на сьогодні. Викладач – Владислав Слепкан, Team Lead, Senior Front-end Developer, 10 років у розробці.

 

10 жовтня – Старт курсу з тестування http://bit.ly/34Ys0uy

QA Engineer – ключова фігура в будь-якій команді. Ви навчитеся чіткому розумінню програмного забезпечення ПЗ, як оцінити його якість, на практиці освоїте типи і рівні тестування. Викладач – Артур Король, Team Lead у міжнародному стартапі Kitcast, 4 роки у QA.

 

10 жовтня – Старт онлайн-курсу Python http://bit.ly/2oU6A0Z

Python – улюблена мова багатьох розробників, проста і лаконічна, дає прекрасну базу для розвитку в web-розробці і розробці систем автоматизації. Викладач – Тарас Даляк, Senior Python-розробник у CADWork Informatik, PhD у галузі фізики і математики, має 9 років досвіду викладання і 21 рік технічної практики.

 

11 жовтня – Твій перший код: Java http://bit.do/fbwAS

У програмі заняття Web Parsing: налаштуємо оточення для написання програми та напишемо застосунок для витягу даних з веб-ресурсів за дві години. Ментором буде Олександр Ігнатенко, Senior Java Developer у компанії Suntech Innovation.

 

12 жовтня – Відкритий урок англійської http://bit.do/fbwLC

Безкоштовний тренінг з граматики і Speaking Club. Тема заняття: passive voice, conditional types, modal verbs.

 

14 жовтня – Екскурсія у Softserve http://bit.do/fbKkn

Студенти Main Academy зможуть познайомитись з внутрішніми процесами та системою менеджменту, поспілкуватися з HR та залишити резюме. А ще – смачне печиво, кава, фотосесії та багато іншого!

 

17 жовтня – Квиток у ІТ: Основи програмування + Front-end http://bit.do/fbwAE

Підлітки 15-19 років та їхні батьки зможуть розібратися з такими питаннями на зустрічі: чому саме програмісти найбільш потрібні на ринку праці, чому підготовку до кар’єри в ІТ варто починати вже у підлітковому віці і як правильно організувати процес навчання. Виступлять три спікери:

– Ігор Закалов, засновник Main Academy

– Владислав Метелешко, C# Developer та Team Lead. 7 років у розробці, автор оновленого курсу “Основи програмування”

– Владислав Слєпкан, Senior Front-end Developer, 10 років у розробці. Team Lead, викладач курсу “Front end з нуля”.

 

18 жовтня – Екскурсія у Luxoft http://bit.do/fbKkn

Можливість познайомитись із представниками, HR-спеціалістом, внутрішніми процесами та системою менеджменту, залишити резюме. Також будуть смачне печиво, кава, фотосесія!

 

19 жовтня – Відкритий урок англійської http://bit.do/fbwLC

Безкоштовний тренінг з граматики і Speaking Club. Навчіться розуміти англомовну документацію, розбиратися в термінології, проходити співбесіди англійською мовою.

 

21 жовтня – Старт Java http://bit.do/fbKma

Java застосовується у багатьох галузях, адже за допомогою неї можна створити практично все: від мобільного додатка до автопілота автомобіля. Викладач – Олексій Резник, Java Developer в Amadeus IT Group, 11 років в ІТ.

 

23 жовтня – Твій перший код: Front-end http://bit.do/fbwAn

Запрошуємо написати першу програму з Front-end за дві години: налаштуємо з нуля робоче середовище та напишемо додаток для складання todo-list. Ментором буде Владислав Любезний – Front-end Developer у Redwerk, у програмуванні 6 років.

 

26 жовтня – Відкритий урок англійської http://bit.do/fbwLC

Безкоштовний тренінг з граматики і Speaking Club. Навчіться розуміти англомовну документацію, розбиратися в термінології, проходити співбесіди англійською мовою.

Поділитися в соц. мережах
Виберіть регіон