Пройшов захист проектів наших студентів перед представниками IT-компаній

  • date_range
  • face
  • chat_bubble_outline 0

Захист проектів студентів відвідали партнери Main Academy. Запрошуємо на захисту наших студентів – ви зможете оцінити рівень випускників Академії та почути фідбек від потенційних роботодавців.

Фінальний проект випускників курсу “Мова програмування Java”! створений за 40 годин групою з 4 студентів. Серверна частина, інсталер, статистика, інтерфейс – завдання розділили на команду і в результаті створили повноцінний працюючий бізнес-продукт: time task manager.

Презентація пройшла в присутності (і з виступом) Svetlana Gildebrandt – віце-президента компанії Innovecs, стратегічного партнера Main Academy.

Групу навчав Senior Java Developer, досвід в IT 9 років (понад 20 проектів), 2 роки як TeamLead, володіє 7 мовами програмування (Java, SQL, PL / SQL). Особлива подяка інструктору за роботу і висококласну підготовку студентів.

Фото захисту наших джавістов)

На захист наших випускників C # .Net! Кожен представив свій проект і захистив його перед аудиторією. Один проект був зроблений з BackEnd і FrontEnd – цей випускник вже закінчив наш курс «Програмування FrontEnd» і зміг розробити повне додаток.

Захист супроводжувала HR компанії Terrasoft Ольга Швець. Ті, хто встиг підготувати резюме, змогли тут же його вручити. За відгуком Ольги, представлені проекти заслуговують уваги, особливо подяка  тому, з якою наполегливістю студенти шукали інформацію і способи вирішення завдання. Адже проджект-менеджмент в Terrasoft здійснюється за допомогою технології Scrum, тому велике значення для компанії мають soft-скіли співробітників.

Фото захисту наших сішарпніков)

Поділитися в соц. мережах