Провідні ІТ-компанії сформували єдиний перелік вимог до Джуніорів, щоб потрапити в ІТ

  • date_range
  • face
  • chat_bubble_outline 0

Асоціація “ІТ України” та компанії її учасниці, 18 квітня презентували уніфікований перелік вимог та рекомендацій до спеціалістів рівня junior, повідомляє IT Ukraine.

Перелік охоплює три найбільш популярні та затребувані IT-спеціалізації — розробку, тестування та автоматизоване тестування програмного забезпечення.

Цей документ має допомогти молодим спеціалістам максимально підготуватися до роботи над комерційними проектами, і відтак компанії не будуть витрачати кілька місяців на їх навчання.

ВНЗ зможуть використовувати перелік для оновлення навчальних програм, а студенти — для визначення “дорожньої карти” свого кар’єрного розвитку, – повідомляють в Асоціації.

А от Main Academy нічого оновлювати не потрібно. Всі програми Академії цілком відповідають висунутим вимогам і дають навіть більше. В чому Ви можете переконатись особисто, ознайомившись та порівнявши вимоги ІТ-компаній з нашою програмою будь-якого курсу.

З переліком вимог та рекомендацій сформованими Асоціацією “ІТ Україна” та компаніями-партнерами можна ознайомитись тут.

Отже, щоб почати роботу в ІТ junior-розробник має володіти: навичками програмування HTML/CSS на середньому рівні, JavaScript та .NET на початковому рівні. Натомість якість коду та відстежування помилок не є пріоритетними параметрами, оскільки набуваються з досвідом.

Без англійської мови дороги в IT нема, але для джуніорів достатньо володіти мовою на рівні B1 — тобто середньому.

Також, у формі інфографіки Асоціація показала перелік вимог та рекомендацій до таких напрямків – ручне тестування програмного забезпечення, front-end та .net-розробка.

Створення переліку вимог саме для цих фахів не є випадковим – дані знання та вміння вважаються основними для початку роботи в ІТ-індустрії та є відправною точкою для подальшого професійного розвитку спеціаліста.

Програми підготовки Junior розробників в Main Academy відповідають вимогам сформованим Асоціацією “IT України” та компаніями-учасницями.

Main Academy надає повну підготовку фахівцям ІТ-спеціальностей, які одразу після навчання вже можуть претендувати на місце Junior-developer в IT-компаніях.

Академія, також, готує своїх студентів до успішного проходження інтерв’ю з ІТ-рекрутерами, грамотній презентації себе в резюме та супровідному листі.

Безкоштовним бонусом для всіх наших студентів є вивчення ІТ-англійської та відвідування speaking-club.

 

Починайте кар’єру в ІТ з Main Academy та ставайте розробником, якого потребують компанії!

Поділитися в соц. мережах