Тепер херсонці легко зможуть увійти в IT.

  • date_range
  • face
  • chat_bubble_outline 0

Тепер херсонці легко зможуть увійти в IT

80 херсонців прийшли 3 жовтня на відкриття Main Academy, авторизованого партнера Microsoft зі статусом IT Academy, в Херсоні!

Серед гостей та виступаючих були IT-спеціалісти, представники канадських компаній, херсонських ВНЗ, держструктур та громадських організацій.

Директор херсонської філії Main Academy Дмитро Кожевніков в своїй промові підкреслив, що попит на кваліфікованих IT-спеціалістів в Херсоні значно перекриває їх кількість. А випускники Main Academy з легкістю зможуть повернути гроші, витрачені на навчання, протягом 1-2 місяців роботи на позиції Junior.

А викладачі Main Academy в Херсоні та успішні програмісти Антон Сирота та Андрій Широкопояс розповіли про особливості курсів FrontEnd та Автоматизоване тестування.

Також на заході висловились партнери Main Academy в Херсоні.

Ольга Васильєва, Генеральний інспектор з питань освіти Канадської федеральної компанії «StudyAction Inc.» розповіла про спеціальний курс англійської мови для тих, хто бажає бути успішним в сфері IT.

Канадець Alexan Kulbashian, Chief technical officer канадської компанії «e-dimensionz Inc» зазначив про співпрацю із Main Academy в Херсоні в рамках кооперативного навчання. Алексан – адепт кооперативних принципів навчання, коли компанія «замовляє» у навчального закладу певного фахівця з необхідним «набором навичок», на підставі чого коригується навчальна програма. І саме такі вузькоспеціалізовані компанії як Main Academy – незамінні в цьому процесі. Також Алексан спеціалізується в роботехниці та вже два роки проживає в Херсоні.

Олександр Мєльнічєнко, начальник відділу інформаційних технологій ХНТУ під час виступу підкреслив, що такі навчальні заклади як Main Academy, в край необхідні на сьогоднішній день. Сам Олександр – один з ініціаторів створення єдиної інформаційно-телекомунікаційної інфраструктури для управління навчанням та створення електронних освітніх ресурсів, а також приєднання Херсона до ресурсів єдиної Української та Європейської науково-освітніх мережі.

В свою чергу доцент кафедри гідротехнічних споруд, водопостачання та ГІС-технологій ХДАУ Дмитро Ладичук зазначив необхідність співробітництва для взаємного посилення двох найбільш перспективних сфер економіки регіону – аграрної та ІТ. Для ХДАУ це питання є особливо актуальним, тому що сьогодні в програмі відсутнє спеціалізоване навчання IT. Пан Ладичук підкреслив, що відкриття такої Академії вимагає значних зусиль. Тому він вітає Main Academy із відкриттям філії в Херсоні та з тим, що Дмитру Кожевнікову вдалося зібрати таку сильну команду.

Також про важливість взаємодії зазначила Наталія Кушнір, доцент кафедри інформатики, програмної інженерії та економічної кібернетики ХДУ.

Присутні на заході представники Херсонського обласного центру зайнятості Тетяна Загоруйко та Наталія Португальська розповіли про перспективність об’єднання зусиль для вирішення проблеми з безробіттям в Херсонській області. Спільні навчальні програми допоможуть всім майбутнім IT-спеціалістам реалізуватись в новій сфері діяльності.

А наприкінці заходу виступив Віталій Бєлобров, голова правління Бізнес-асоціації «МИ-ХЕРСОНЦІ», членом якої також є директор Main Academy в Херсоні Дмитро Кожевніков.

Віталій Білобров підкреслив інтерес навчання в новій IT Академії Херсону: «Найбільш шокуюче для мене в Main Academy – це час навчання. Максимальний строк – 6 місяців, 144 години. А знаєте скільки зараз витрачає часу в день середньостатистичний херсонець на те, щоб в смартфоні поклацати? П’ять годин. В місяць – 150 годин. Тобто, по суті, кожен херсонець, у якого є мотивація заробляти гроші, розвивати свій мозок і своє місто навколо себе хоча б в радіусі метра, може інвестувати півтори години з тих, що сидить в смартфоні, в свою освіту, в свою кишеню, в кишеню своєї сім’ї».

Також Віталій пояснив привабливість збільшення кількості ITспеціалістів для Херсонщини: «Зараз тисяча чоловік приблизно задіяна в ІТ-сфері міста Херсон. Якщо за рік, за рахунок Академії, за рахунок того, що нові хлопці візьмуть знання і почнуть заробляти, в ІТ-сфері з’явиться хоча б ще 1000 чоловік. Середня зарплата у фахівця – 1000 доларів. Тисяча людей починає заробляти тисячу доларів на місяць. Це мільйон доларів на місяць, 12 мільйонів доларів на рік починають надходити в Херсон з Індії, з Америки, з Європи, з Канади».

Поділитися в соц. мережах
Виберіть регіон