Топ розробників ігор

  • date_range
  • face
  • chat_bubble_outline 0

🤩 Вийшла PS5 🤩
А це значить ми поговоримо про найуспішніших розробників відеоігор 😎

🎮 Ubisoft
На першому місці у нас творці Асасинів, Фаркраїв і шостих Героїв – європейська компанія Убісофт, чиї офіси знаходяться в більш, ніж в 20 країнах, а головний штаб – у Франції.
Історія компанії бере початок від п’яти братів, які заснували Ubisoft у Франції в 1986 році. У 1994 вони відкрили офіси в Канаді і розробили Реймонд – гру, чия франшиза залишається у Ubisoft досі.
У 2000 році, купуючи компанію з правом видання ігор за мотивами книг Тома Кленсі, Убісофт починає розробляти нові ігри. А в 2011 році компанія створила дочірню студію, яка збирається знімати фільми по іграх.

🎮 RockStar Games
Ті самі розробники, які радують нас одним з найпопулярніших екшнів. Компанія була створена в 1998 році як об’єднання відразу безлічі студій.
Рокстар прославилася своєю основною франшизою , яка пов’язана з компанією та має найбільшу побулярність – ГТА – гра в жанрі екшн з хитромудрим сюжетом, де ви, граючи за бандита, проходите всю кар’єрну злочинну сходи від автовикрадача до легендарного мафіозі.

🎮 Electronic Arts
Компанія, що розробляє ігри в різних жанрах, починаючи спортивними симуляторами і закінчуючи стратегіями – знаменита EA Games.
Одна з найстаріших ігрових компаній, заснована Тріп Копкінсом в 1982 році. Майже цілком стартовий капітал був зібраний з його особистих накопичень.
Спочатку EA була тільки компанією видавцем ігор, але вже в кінці 80-х вона почала підтримувати консольні проекти. В даний час під маркою EA вийшли багато спортивних симулятори, такі, як серія FIFA, NHL, а також серії ігор Гаррі Поттер, Need for Speed ​​і The Sims.

Поділитися в соц. мережах