Відкриття Main Academy Dnepr

  • date_range
  • face
  • chat_bubble_outline 0

Main Academy відкрила свій 8 філіал: 06 жовтня 2016 року  в місті Дніпро відбулося урочисте відкриття Main Academy Dnipro.

В день відкриття всі хто цікавиться та потребує отримати IT-освіту відвідали цю подію, адже  Main Academy здійснює підготовку сертифікованих програмістів і тестувальників програмного забезпечення. В рамках події виступили представники як Brain Academy, так і керівники IT-компаній./p>

Дмитро Мартинчук, директор з розвитку Main Academy, розпочав відкриття презентацією “Реальність та міфи ІТ освіти в Україні” та розповів про особливості та переваги навчальних програм і системи навчання в Main Academy.


Костянтин Фокша, СЕО компанії Workrocks виступив з яскравою презентацією “Сучасний розвиток IT-ринку в Україні: минуле, сучасне, майбутнє”. Розповів про розвиток ІТ індустрії в Україні і сучасні та майбутні потреби ринку.

Клім Журавльов-Юзефович Project manager компанії Abilitor та Ольга Тотська Project manager Smarling розповіли про особливості роботи в ІТ сфері, про тренди та шляхи які ведуть в ІТ, а також про зусилля потрібні задля досягнення своєї мети на цьому шляху.

Іван Дишук, співзасновник компанії Mind Studios, харизматично розповів про свій шлях від ІТ курсів до співзасновника міжнародної компанії та надихнув всіх присутніх особистою історією успіху.

Підтримував та супроводжував виступи спікерів директор Main Academy Dnipro Кудін Ігор, який завершив відкриття своєю промовою та запросив всіх зробити конкретні перші кроки до здобуття необхідних знань.

На сьогоднішній день представництва  Main Academy працюють в Києві, Харкові, Запоріжжі, Тернополі, Львові , Одесі, Вінниці, а тепер і в Дніпрі.  Майбутні IT-спеціалісти навчаються по спеціальностях «Програміст Java», «Програміст C#», «Програміст Frontend”, «Тестувальник ПЗ», “Програміст РНР” , “Програміст Python”, “Програміст Android”.

Всього за 2 роки роботи  Main Academy підготувала понад 2000 IT-спеціалістів та більше ніж 80 сертифікованих тренерів.

Поділитися в соц. мережах