Відкриття Main Academy Vinnitsa

  • date_range
  • face
  • chat_bubble_outline 0

Main Academy продовжує розширення: 28 вересня  2016 року в Вінниці відбулося відкриття філіалу Main Academy – першої комплексної системи підготовки IT-спеціалістів відповідно до міжнародних стандартів і вимог українських і міжнародних IT-компаній.

В день відкриття всі бажаючі Вінничани відвідали цю подію із цікавістю та потребою отримати IT-освіту в Main Academy, яка здійснює підготовку сертифікованих програмістів і тестувальників програмного забезпечення..

В рамках події виступили представники як Main Academy, так і керівники IT-компаній.

Дмитро Мартинчук, директор з розвитку Main Academy, розпочав відкриття презентацією “Реальність та міфи ІТ освіти в Україні” та розповів про особливості та переваги навчальних программ і системи навчання Main Academy.

Ольга Василевська, HR specialist компания Ciklum, розповіла про особливості роботи в компанії Ciklum та про компанію вцілому.

Іван Мазур, виконавчий директор компанія Appgress, виступив з яскравою презентацією “Польский шлях програміста” та надихнув всіх присутніх своєю особистою історією успіху. Іван розповів як можна за 5 років пройти шлях від студента польского ВНЗ до керівника IT компанії.

Кліменко Юрій Миколаїович, генеральний директор Наукового Парку ДонНУ «Поділля», розповів про необхідність створення потужного ІТ-середовища Вінниці й наголосив, що з побудова синергії Main Academy та Науковий Парк ДонНу “Поділля” – це може бути одним з перших кроків.

Ольга Кравченко, HR manager та Дмитрий Балховский, Senior Project Manager компанії WinInteractive, дуже харизматично розповіли про історію й особливості компанії WinInteractive, росказали про технології, що використовуються, та проекти над якими працюють спеціалісти компанії.

Нужний Станіслав, директор Main Academy Vinnitsa, закінчив захід мотиваційною промовою в якій додав впевненності всім, хто хоче змінити своє життя на краще, та запросив всіх не тільки звернути увагу в сторону IT-галузі, а й зробити конкретні перші кроки до здобуття необхідних знань.


Main Academy – перша та єдина в Україні комплексна система підготовки професіоналів для сфери інформаційних технологій відповідно до міжнародних стандартів, а також потреб українських та міжнародних IT-компаній. В основі учбових програм закладені стандарти IT-компетенцій, розроблені в партнерстві з ведучими IT-компаніями і кращими експертами галузі. Main Academy – перший в Україні акредитований провайдер тренінгів ISTQB і авторизований Microsoft Academy.

На сьогоднішній день представництва  Main Academy працюють в Києві, Харкові, Запоріжжі, Тернополі, Львові , Одесі, Вінниці, а також планується відкриття філіалу в Дніпрі.  Майбутні IT-спеціалісти навчаються по спеціальностях «Програміст Java», «Програміст C#», «Програміст Frontend”, «Тестувальник ПЗ», “Програміст РНР” , “Програміст Python”, “Програміст Android”, а працюючі  – підвищують свою кваліфікацію на програмах «Agile Thinking», «Delivering Projects with Scrum», «React.js: від основ до масштабованих SPA», а також програмах Soft Skills Academy.

Всього за 2 роки роботи  Main Academy підготувала понад 2000 IT-спеціалістів и більше ніж 80 сертифікованих тренерів.

Поділитися в соц. мережах
Виберіть регіон