Як потрапити в Кремнієву долину: 7 способів для it-стартапу

  • date_range
  • face
  • chat_bubble_outline 0

Якщо ви хочете побудувати успішний бізнес в it-сфері, то для старту немає кращого місця у світі, ніж Кремнієва долина.

Починаємо з того, щоб поїхати в Кремнієву долину і це найскладніший крок. А далі, тільки ваш розум і кмітливість. Але 7 кроків ми прописали. Збережи та обов’язково використовуй.

1. Запропонувати робочу ідею📲

Якщо у вас тільки гіпотеза, то спочатку варто її перевірити: запустити стартап і подивитися, як він буде розвиватися. Проект повинен вийти на самоокупність і продемонструвати дивовижний результати.

2. Оцінити ринок і скласти дворічний план розвитку📈

Перш ніж просити гроші, треба зрозуміти, скільки та на що вам треба. Звичайно, ваші прогнози і побудови, швидше за все, не виправдаються. Але ваша мета не передбачити майбутнє, а уявити розвиток продукту на ринку.

3. Поспілкуватися з якомога більшою кількістю людей 🤝

Не варто відразу ж шукати зустрічі з великим інвесторами. Зосередьтеся на тому, щоб поговорити з різними людьми з вашої галузі – будь-яке спілкування дасть більше уявлень про те, хто займається розробкою схожою ідеї і яких успіхів досяг.

4. Шукати поради та пропонувати допомогу 👍

В Долині жорстка конкуренція, і розвиток соціальної мережі контактів – це один з ключів до успіху.

5. Виступити з питчем 😎

Якщо якесь якість і можна назвати основним для успішного пошуку інвестора – так це впевненість в собі. Зустріч з потенційним бізнес-ангелами або венчурними капіталістами може статися де завгодно: в кафе, на парковці, в ліфті.

6. Зареєструвати в США компанію 💳

Яким би якісним не був продукт, інвестори неохоче вкладають в компанії. Пов’язано це з обмеженою кількістю форм власності, які існують в нашій країні. Тому є сенс зареєструвати G-corp і тим самим продемонструвати свою готовність до співпраці.

7. Потрапити в акселератор ✅

Якщо у вас є працюючий продукт і продажу, але тісно в наявних рамках, є сенс подати заявку в акселератор. Там ви не тільки отримаєте гроші, а й безліч корисних знань.

І запам’ятайте найголовніше – це віра в себе і постійне самовдосконалення!

Поділитися в соц. мережах