ЯК ПРОЙШОВ WORKSHOP: TIME MANAGEMENT FOR TEAM LEADS

  • date_range
  • face
  • chat_bubble_outline 0

4 грудня в Академії пройшла масштабна подія для профі. Її провів Олексій Скоріков, Engineering Manager, який допомагає компаніям із США та ЄС збирати сильні команди і налаштовувати повний цикл розробки IT-продуктів. За цей час він випустив понад 20 додатків для 5-ти компаній в таких індустріях як: Oil & Gas, GIS, AdTech, FinTech, Internet Hosting.

 

Спікер розповів, як лідеру керувати власним часом, пріоритезувати завдання,  допомогти своїм командам ефективно використовувати час.

 

Типові часові пастки тім-ліда:

  • ігнорування організаторських активностей
  • небажання делегувати технічні завдання
  • неправильне визначення пріоритетів
  • перфекціонізм, відсутність зосередженості на вимірюваних цілях
  • відволікатися на багатозадачність

 

Під час інтерактивної частини події присутні поділилися на команди і попрактикувалися у вмінні визначати технічний борг (technical debt) типових робочих завдань.

Також гості дізналися цікаві інсайти про Матрицю Ейзенгауера для вхідних задач, впровадження ролі Stargazer в команді і як примирити за часом операційну систему і глибоку креативну роботу, залишаючись при цьому доступним для колег і замовника.

 

Як бонус до воркшопу наш спікер порекомендував якісну літературу:

– Peopleware: Productive Projects and Teams https://www.amazon.com/Peopleware-Productive-Projects-Tom-DeMarco-ebook/dp/B00DY5A8X2

Цей унікальний бестселер дає розуміння того, що основні питання розробки програмного забезпечення – людські, а не технічні. Це непрості питання; але вирішивши їх,  ви збільшите свої шанси на успіх.

– Primal Leadership https://www.amazon.com/Primal-Leadership-New-Preface-Authors-ebook/dp/B00DNGOQ4Y

Ця книга ввела у бізнес-лексикон термін «емоційний інтелект» і цим зробила його необхідною навичкою для лідерів. Менеджери та професіонали по всьому світу прийняли ідеї Primal Leadership, підтверджуючи важливість «емоційно-інтелектуального» лідерства.

 

Фотозвіт

Поділитися в соц. мережах
Виберіть регіон