Зарплати українських тестувальників

  • date_range
  • face
  • chat_bubble_outline 0

Нещодавно, популярний інтернет ресурс dou.ua проводив опитування тестувальників програмного забезпечення стосовно рівня заробітних плат. Вибірка — 1823 опитаних. До тестувальників відносяться QA Engineers усіх рівнів, зокрема Intern, Junior, Middle, Senior, Tech Lead, Manager та спеціалізацій Manual, Automation, General, Performance.

Якщо влітку динаміка медіанних зарплат тестувальників була негативною, то наразі ситуація змінилася у бік зростання. У спеціалістів рівня Middle і Senior QA зарплати зросли на $100 і $200 відповідно. У Tech Lead і Junior — без змін.

 

Bloh_ZP_ukr_qa1

 

Рівень заробітних план тестувальника коливається від $3500 у QA Manager до $335  у Intern’а. Медіанна зарплата Junior QA більш ніж удвічі менша за Middle. Тоді як у Middle майже удвічі менша за Senior. Детальніше на графіку нижче.

 

Bloh_ZP_ukr_qa2

 

Ще один не менш важливий момент – це різниця між Automation QA і Manual QA. Очікувано, що спеціалісти Automation QA отримують більше, ніж Manual. І ця різниця збільшується із досвідом роботи. На старті кар’єри умови приблизно однакові, а от після двох років медіана Automation стає суттєво вищою за Manual — іноді різниця сягає до $1500.

 

Bloh_ZP_ukr_qa3

 

Нагадуємо, що вже 28 січня у нас стартує новий потік курсу QA Manual. Встигни забронювати місце за акційною ціною.

 

Поділитися в соц. мережах
Виберіть регіон