Ми розповімо про найпопулярніші мовах програмування, їх переваги та недоліки; поділимося секретами, як потрапити в ІТ і побудувати успішну кар’єру; навчимо досягати цілей і отримувати задоволення від роботи і життя.

Приходьте на зустріч з професійними тренерами Main Academy і дізнайтеся, як швидко потрапити в IT і вибрати напрямок в програмуванні, яке підійде саме вам!

Спикеры раскроют следующие темы:

  • Як освоїти програмування з нуля в будь-якому віці.
  • Який рівень зарплат і вимоги чекає Junior в кращих компаніях країни.
  • Як швидко стати Junior Developer і увійти на ринок ІТ.

Не пропустіть! Ця подія може кардинально змінити Ваше життя!

Наш зустріч для вас, якщо:
  1. Ви ХОЧЕТЕ добре заробляти
  2. Ви ХОЧЕТЕ розвиватися в IT і освоїти нову професію
  3. Ви НАМІР розширити спектр своїх навичок і стати більш конкурентоспроможними на ринку праці
  4. Ви мрієте працювати з великими проектами
Спікер: Артур Король

Займає позицію QA Lead в стартапі Kitcast. Команда стартапа займається рішеннями в сфері digital signage з використанням штучного інтелекту. Продукт Kitcast вийшов в беті в 2016 році, а недавно став публічно доступним. Зараз в стартапу є клієнти з 60 країн (правда, 90% клієнтів з США). Це компанії і організації з різних сфер бізнесу – від готелів, фітнес-центрів, SPA-салонів і в церкві.

Артур Король
Максим Орлюк
Спікер: Максим Орлюк

Розробник, за один рік зміг пройти етап від Junior Pytnon Developer до Middle, і з фрілансера перетворитися на провідного фахівця четвертої за величиною ІТ-компанії України – Global Logic. Максим поділиться власним досвідом про те, кого шукають компанії-гіганти і дасть корисні практичні поради новачкам.

Після виступів запланований розіграш десяти знижок (-50%, 30%, 20%), нетворкінг і знайомство гостей з засновником Академії – Ігорем Закаловім.

Чекаємо вас 25 квітня в 19.00 за адресою м.Київ, вул. Голосіївська 17, 8 поверх. Вхід тільки за реєстрацією!