Думаєте про кар’єру в ІТ, але не знаєте, з чого почати? Ознайомтеся з двома найбільш популярними на сьогодні напрямками в розробці: Front end і мова програмування Python.

Чому Front end?
Одна з найбільш затребуваних професій на сьогоднішній день. Кожна компанія прагне мати власний сайт, тому Front End розробнику є з чого вибирати, щоб мати хороший заробіток і цікаву роботу!

Чому Python?
Улюблена мова багатьох розробників, простий і лаконічний, позбавлений надмірного синтаксису, на якому легко писати. При цьому дуже функціональний, дає прекрасну базу для розвитку в web-розробці і розробці систем автоматизації.

Для вас виступлять два тренера Main Academy:

▪ Андрій Колос, Front end developer в Uklon
▪ Павло Філатов, Python developer в EVO.Company

Кількість місць обмежена – забронюйте ваше місце вже зараз 🙂

Програма вебінару:

1. Тренери розкажуть про специфіку напрямків Front end і Python: наскільки реально увійти в сферу без спеціальної освіти, в чому полягають переваги роботи розробника. Поділяться власним досвідом працевлаштування в топові компанії України.
2. Live-coding: тренери прямо під час вебінару покажуть як реалізувати простий веб-застосунок “Каталог фільмів із можливістю виставити рейтинг”. Ви зрозумієте на практичному прикладі, як використовуються в роботі обидва напрямки програмування.
3. Секретний бонус 🎁 для відвідувачів.

Вебінар відбудеться 14 травня о 19.00.
Участь безкоштовна, необхідно реєстрація на сайті.