Запрошуємо на відкритий вступний вебінар!

Фахівці роботи з великими даними – найбільш популярні та високооплачувані сьогодні на ринку праці. Data Scientist поєднує в собі як науковця зі знаннями математики, алгоритмів та методів, так і програміста, який володіє навичками по обробці та аналізу даних.

Даний курс зосереджений на аналізі даних за допомогою мови Python та практичному застосуванні: студенти разом із інструктором вирішують бізнес-задачі для закріплення набутих знань.

На вебінарі ви познайомитеся з напрямом Data Science, програмою курсу та тренером – після цього буде відкритий запис на перше тестове заняття. Також отримаєте бонус від тренера та чек-ліст необхідних знань для початку вивчення Data Science 🙂

Спікер вебінару та викладач курсу – Ігор Бетлей, аналітик, програміст Python з 7-річним досвідом. Розробник додатків для бізнесу та data-аналізу.

Участь у події безкоштовна, за попередньої реєстрації у вебінарному кабінеті.
19.00, 13 травня.

Кількість місць обмежена – забронюйте ваше місце вже зараз 🙂

Важлива інформація для охочих записатися на повний курс: навчання заплановано офлайн, але презентація та перші заняття через карантин відбудуться онлайн – як тільки закінчиться карантин, групу буде переведено в офлайн режим за адресою м. Київ, Голосіївська 17.