Бронюй Data Science, отримуй “Основи розробки ПЗ” в подарунок!

  • date_range
  • face
  • chat_bubble_outline 0
Оголошуємо про запуск нового курсу “Data Science Foundation“!

Фахівці роботи з великими даними – найбільш популярні та високооплачувані сьогодні на ринку праці. Data Scientist поєднує в собі як науковця зі знаннями математики, алгоритмів та методів, так і програміста, який володіє навичками по обробці та аналізу даних. Даний курс зосереджений на аналізі даних за допомогою мови Python та практичному застосуванні: студенти разом із інструктором вирішують бізнес-задачі для закріплення набутих знань.

Курс підходить для економістів, аналітиків, власників бізнесу та будь-кого, хто успішно пройшов навчання на  «Основи розробки ПЗ». Вступ на курс передбачає попереднє тестування, а отримання сертифікату та набуті знання дозволять вам претендувати на позицію Junior Data Scientist з початковою заробітною платою 700-1000$.

Увага: при броні місця на курс “Data Science Foundation”  – ви отримаєте в подарунок курс «Основи програмування».

Чому ми розробили таку акцію?

Річ у тому, що вступ на курс “Data Science Foundation” передбачає вступне тестування. Для вступу вам потрібно мати певний досвід в програмуванні, який ідеально дає короткий курс “Основи розробки ПЗ”. Ця пропозиція буде ідеальною для вас в разі повної відсутності досвіду в програмуванні. Якщо у вас є досвід – його потрібно буде перевірити на тестуванні.

Поділитися в соц. мережах