В Одесі 16 липня оголосили днем жалоби за трьома людьми, які загинули внаслідок російської ракетної атаки на місто 15 липня.
Офіційні заходи та наслідки
На будівлях міста приспустять державні прапори України та прапори Одеси з траурними стрічками. Підприємствам, установам і організаціям рекомендували обмежити використання музики та проведення розважальних заходів.
За даними джерела, кількість постраждалих внаслідок ракетної атаки зросла до восьми. Чотирьох із них госпіталізували, двоє перебувають у стані середньої тяжкості. Решті надали медичну допомогу амбулаторно. Також пошкоджені житлові будинки. На місці удару триває ліквідація наслідків атаки.
Нагадаємо, начальник Одеської МВА Сергій Лисак повідомив про атаку на місто, внаслідок якої загинули три людини.